1 000 EUR

Vedúca / Vedúci predajne Heavy Tools

HEAVY TOOLS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping park, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho monobrandového obchodu Heavy Tools v Bratislavskom Avione hľadáme Vedúcu/Vedúceho predajne, ktorý vyhovuje nasledujúcim podmienkam:
• stredoškolské vzdelanie
• minimálne 2-3 roky praxe v obchodnej oblasti (výhodou je prax v oblasti odevov a módy )

Ďalšie skúsenosti a zručnosti potrebné k obsadeniu pozície:
• skúsenosť s vedením
• schopnosť samostatne vykonávať prácu
• schopnosť motivovať
• komplexný rozhľad
• výborné komunikačné schopnosti
• kladný postoj k zákazníkom a k výkonnosti

Oceníme, ak:
• obľubujete dynamickú, samostatnú a kreatívnu prácu
• obľubujete výzvy a beriete zodpovednosť za svoje rozhodnutia
• ste schopná/ý vykonávať rôznorodú, z viac úloh zloženú prácu
• ste motivovaná/ý pre dosiahnutie cieľov
• je pre Vás dôležitá móda a radi sledujete najnovšie trendy
• ste schopná/ý organizovať prácu svojich kolegov, riadiť ich a motivovať
• znalosť anglického jazyka oceníme vo Váš prospech.

Čo ponúkame:
• možnosť odborného rastu v dynamickom prostredí
• stabilné firemné zázemie
• neurčitý pracovný pomer
• motivačné obratové prémie
• možnosť dlhodobej spolupráce
• výrazné zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov v sieti Heavy Tools

O výberovom konaní:
• kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spľňajú naše požiadavky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € základná mzda+ mesačné prémie z obratu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Heavy Tools je rozhodujúca značka odevného priemyslu, na medzinárodných trhoch si nepretržito rozširuje dostupnosť svojich produktov.
Svoje produkty ponúka takým ženám a mužom, ktorí milujú klasické strihy a sledujú aktuálne trendy v súčasnosti.
Za svoje úspechy vďačí firma kladnému postoju k zákazníkom a lojalite svojich zamestnancov. Našim cieľom je, obslúžiť svojich zákazníkov na najvyššej úrovni.

www.heavytools.sk

Nám. sv. Imricha 923/21
943 01 Štúrovo

Kontakt

ID: 3783724   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € základná mzda+ mesačné prémie z obratu