Business Development Manager CEE - priemyselná automatizácia

Heat & Lark s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 600 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho medzinárodného klienta - jedného z najväčších svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu - hľadáme výnimočného charizmatického človeka so sviežim, energickým prejavom a silne rozvinutými presvedčovacími schopnosťami. Táto osoba bude zodpovedná za rozvoj a udržiavanie vzťahov s výrobnými spoločnosťami v oblasti AUTOMOTIVE v strednej a východnej Európe (CZ, SK, HU, RO) a zároveň bude spolupracovať s medzinárodnými kolegami na podpore príležitostí na rozvoj obchodu v celom regióne.

ZHRNUTIE PRÁCE:

- nadväzovanie, rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s výrobnými spoločnosťami v oblasti AUTOMOTIVE v strednej a východnej Európe
- Získavanie nových kľúčových klientov (EU) a budovanie vzťahov s vrcholovým manažmentom
- Monitorovanie obchodného potenciálu jednotlivých výrobných závodov
- získavanie stimulov z trhu a následná koordinácia ich implementácie v regióne
- Intenzívna spolupráca s miestnymi medzinárodnými kolegami na podporu rozvoja obchodných príležitostí
- Zdieľanie úspešných referenčných projektov so zákazníkmi, prenos poznatkov a know-how do miestnych tímov
- Stanovenie stratégie pre región strednej a východnej Európy na základe analýzy získaných informácií
- Spolupráca s marketingovým oddelením
- Organizovanie externých priemyselných konferencií a aktívna účasť na nich.
- Aktívna účasť na organizácii veľtrhov

- Zázemie etablovanej nadnárodnej spoločnosti s príslušnými firemnými výhodami
- Účasť na kľúčových projektoch, nielen domácich, ale najmä medzinárodných
- Bonusový systém
- Týždeň dovolenky navyše (po prvom roku služby)
- Dni práceneschopnosti
- Príspevok na stravu 118 CZK (plne hradený)
- Životné poistenie
- Multisport karta
- Mobilný telefón, notebook a auto na súkromné účely
- Flexibilný pracovný čas je pre túto pozíciu nevyhnutnosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Heat & Lark is a boutique recruitment agency that's proud to offer dedicated and tailored recruitment. ​ We use our constantly ever-growing online & offline network; knowledge of the market and aim to harmoniously match clients and candidates, with excellent results.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4370625  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac