Obchodno-technický zástupca / zástupkyňa - laboratórne prístroje

Heat & Lark s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Na základe dohody / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac+ bonusy (mesačné a ročné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a distribuuje vysoko presné laboratórne analytické prístroje špičkovej kvality - hľadáme šikovného obchodného zástupcu s ťahom na bránu.

Popis práce:

• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a aktívne vyhľadávanie nových obchodných kontaktov a príležitostí
• Priamy predaj analytických prístrojov a služieb v priemysle alebo na akademickej pôde
• Pravidelné návštevy zákazníckych pracovísk a predajné prezentácie, vykonávať ukážky prístrojov a inštalovať nové výrobky, ako aj školiť zákazníkov o správnom používaní zariadení
• Účasť na konferenciách a výstavách
• Podpora rozvoja marketingovej komunikácie

Ideálny kandidát/ka:

• Preukázateľné obchodné skúsenosti s predajom analytických prístrojov v priemyselnom odvetví alebo na akademickej pôde
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti chémie, materiálových vied, chemického inžinierstva a podobne - PODMIENKA
• Je motivovaný človek s túžbou uplatniť sa v tejto oblasti
• Uprednostňuje samostatnú prácu na základe stanovených cieľov
• Rád preberá zodpovednosť za svoju prácu, dokončuje veci do úspešného konca a udržiava si úsmev na tvári
• Komunikuje v angličtine
• Má vodičský preukaz skupiny "B" a ochotu cestovať

Klient ponúka:

• Veľmi zaujímavé bonusy
• 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas
• Notebook, mobilný telefón a auto na súkromné účely sú samozrejmosťou

#laboratórna technika #Analytické prístroje #Laboratórne vybavenie
#Sales

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a distribuuje vysoko presné laboratórne prístroje a systémy na meranie procesov - hľadáme šikovného obchodného zástupcu s ťahom na bránu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heat & Lark is a boutique recruitment agency that's proud to offer dedicated and tailored recruitment. ​ We use our constantly ever-growing online & offline network; knowledge of the market and aim to harmoniously match clients and candidates, with excellent results.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4160987  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac