Obchodní reprezentant

HEALTH LINK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • výborné komunikační schopnosti
  • prodejní, vyjednávací a organizační schopnosti
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
  • schopnost naslouchat zákazníkovi a jeho potřebám
  • předchozí obchodní nebo manažerská praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • uživatelskou znalost MS office
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • loajálnost, spolehlivost, samostatnost
  • orientace na výsledek, vysoké pracovní nasazení

Pracovní náplň:

  • prezentace a prodej produktů firmy
  • analýza potřeb a cílů zákazníků
  • oslovování nových zákazníků a péče o stávající
  • plnění obchodních cílů společnosti
  • pravidelný reporting
  • sestavování obchodních nabídek a prezentací
  • aplikace nových produktů do prodeje
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na tuzemském trhu
  • analýza trhu a monitoring konkurence
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v zavedené potravinářské společnosti
  • zajímavé finanční podmínky + motivační ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil
  • flexibilitu při realizaci pracovních činností a úkolů

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3214590  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.