Farmaceut vo verejnej lekárni

Health Development s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Máj, 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap
Od 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 1.600 EUR až 1.800 EUR podľa skúseností. Zaujímavé ročné odmeny a bonusy podla výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej lekárne v Liptovskom Mikuláši prijmeme šikovného farmaceuta.

Náplň práce zahŕňa štandardné pracovné činnosti, ktoré farmaceut v lekárni vykonáva pri poskytovaní lekárenskej starostlivosti.

- nástupný bonus 1000 EUR
- možnosť pracovať v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príspevok na bývanie a cestovné náklady - pre uchádzačov mimo LM
- vynikajúce platové podmienky
- príjemný pracovný kolektív
- moderné pracovné prostredie
- príspevok na stravné lístky

Zabehnutá lekáreň, ktorá je umiestnená blízko centra Liptovského Mikuláša.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nutné je ukončené vysokoškolské štúdium v odbore farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do našej lekárne hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa stane súčasťou nášho pracovného kolektívu. Hľadáme pracovitého kolegu, ktorý:
- má zodpovedný prístup k práci,
- milo a ochotne sa správa k zákazníkom
- je spoľahlivý a svedomitý

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje niekoľko lekární na Slovensku. Hľadáme do teamu šikovných a pracovitých kolegov, ktorí sa budú podieľať na raste našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3814542  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac