Key Account Manager pro maďarský trh

Health Academy s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Maďarsko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsícodměny, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně do našeho týmu hledáme kreativního, spolehlivého, flexibilního a rychlého kolegu/kolegyni na pozici „Key Account Manager pro maďarský trh“, který nám pomůže k dalšímu růstu a rozvoji vztahů s našimi klienty. Garantujeme skvělý tým a pozitivní přístup

Co budete dělat?
- aktivní vyhledávaní a získávání nových zákazníků
- osobní jednání, telefonický, emailový kontakt se zákazníky
- samostatná obchodní činnost pro maďarský trh
- prezentování novinek a akcí zákazníkům
- úzká spolupráce s MKT oddělením i kolegy ze sales teamu
- reporting
- účast s prezentací firmy na veletrzích, kongresech nebo jiných akcích

Co je potřeba k tomu, abyste tuto práci zvládl/a?
• dynamický a energický člověk, který se rád pohybuje v retailu
• zkušenosti s prodejem – ideálně retail&FMCG (znalost trhu s dětskou výživou – velkou výhodou)
• znalost maďarského trhu nutnost
• povědomí o fungování online businessu
• komunikační dovednosti, schopnost navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, otevřenost
• obchodního ducha a selský rozum – vědět si to spočítat
• vysoké pracovní nasazení – orientace na dosažení výsledků
• organizační schopnosti
• aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost,
• reprezentativní, profesionální vystupování
• řidičský průkaz sk. B, zkušený řidič
• ochotu cestovat, časovou flexibilitu
• čistý trestní rejstřík
• minim. SŠ vzdělání
• základní znalost PC a MS office
• maďarština – rodilý mluvčí, hovorová čeština nebo slovenština

Co nabízíme?
• služební vůz možný po dohodě
• mobilní telefon a notebook
• zaškolení a podporu kolegů
• zaměstnanecké slevy
• možnost vzdělávacích kurzů
• možnost osobního i profesního růstu
• Nástup možný ihned
• Typ pracovního poměru : práce na plný úvazek
• Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
• Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná firma, založena v roce 2017, která chce druhým nabízet jen to, čemu sama věří. Najít produkty, které by toto očekávání splňovaly a které bychom si sami kupovali, ale nebylo vůbec jednoduché. Spokojená bříška miminek jsou to, proč nás naše práce baví, co nám dává smysl a co nás posouvá dopředu.
Jsme exkluzivní distributor prémiové dětské výživy, plen a dalších produktů značek Kendamil, Good Gout, Salvest, Ella´s Kitchen a Muumi Baby. Tyto značky jsou výjimečné svou kvalitou složení a také velkou oblíbeností na českém a slovenském trhu. Značka Kendamil je v současné době jednou z nejprodávanějších značek na trhu on-line.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4748108  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc