Senior účtovník

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý sa sám vzdeláva, vyhľadáva informácie a neustále sa chce zlepšovať. U nás budete viac než len účtovník – očakávame od vás, že budete pomáhať rozvíjať firmu, viesť tím, komunikovať s klientmi a podieľať sa na obchodných rozhodnutiach. Ponúkame vám možnosť ovplyvniť chod a smerovanie firmy, pričom vaším cieľom bude stať sa skutočným partnerom a motorom spoločnosti.

  • Kontrola zaúčtovaných dokladov po kolegoch v tíme, vrátane formálnej kontroly dokladov, dátumov, súm, zaúčtovania a daňovej uznateľnosti
  • Kontrola a príprava agendy DPH
  • Inventarizácia hlavnej knihy a saldokonta
  • Účtovanie pridelených firiem
  • Celková kontrola účtovníctva, odstraňovanie chýb, uzávierkové operácie, vypracovanie daňového priznania a UZ
  • Práca na cloude Sharepoint Office 365, aplikácia Doklado

  • Možnosť kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce na diaľku
  • Podpora pri profesijnom rozvoji či školeniach
  • Možnosť aktívneho prispievania k rozvoju firmy v oblastiach marketingu, reklamy, webu a iných

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Náš klient je spoľahlivým partnerom pre vaše účtovníctvo s 12-ročnými skúsenosťami. Naším cieľom je uľahčiť život našim klientom a prenechať starosti s účtovníctvom na nás. Naša spoločnosť je miestom, kde sa stretávajú profesionáli s nadšením a odhodlaním dosiahnuť výnimočnosť vo svojej práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Skúsenosti so softvérom KROS omega a agendou DPH
  • Skúsenosť v účtovnej firme
  • Schopnosť multitaskingu a flexibilita
  • Motivácia učiť sa a sledovať novinky v odbore
  • Pozitívny prístup k práci
  • Schopnosť efektívnej komunikácie a práce v tíme
  • Soft skills v oblasti komunikácie a vedenia ľudí výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tamara HRUBÁ
Tel.: +421908730762
E-mail: poslať životopis
ID: 4830688  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac