Obchodný zástupca

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1500 EUR / mesiac + bonus podľa dosahovaných výsledkov. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta, bližšie špecifikovaná v telefonickom rozhovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ponúka zaujímavú kariérnu príležitosť a obsadzuje pozíciu obchodného zástupcu pre trh východného Maďarska. Pozícia umožňuje rozvoj v rámci dynamicky sa rozvíjajúcej organizácie. Kandidát bude zodpovedný najmä za vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí na trhu, ako aj za obchodné činnosti spojené s predajom produktov. Hľadáme človeka s proaktívnym prístupom k práci, vysokou mierou zodpovednosti a dobrými komunikačnými zručnosťami.

• „Hunting“ nových zákazníkov a obchodných príležitostí na trhu východného Maďarska
• Komunikácia so zákazníkmi, prezentácia výrobkov, obchodné stretnutia
• Podpora zákazníkov na mieste ich pôsobenia, návrh riešení
• Predaj produktov a uzatváranie objednávok
• Plnenie plánov predaja, reporting
• Vedenie a kontrola dát v interných systémoch

• Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od podávaných výkonov
• Služobné vozidlo s využitím aj na osobné účely (po zaučení)
• Služobný notebook a služobný mobilný telefón s využitím aj na osobné účely (po zaučení)
• Stravné nad rámec zákona
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť vzdelávania a profesijného rastu
• Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčšie firmy vo svojom obore v strednej Európe. Zaoberá sa výrobou etikiet a fólií na označovanie výrobkov. Hlavným cieľom spoločnosti je dodržiavanie kvality, efektívnosti a racionality každej činnosti v prospech maximálnej spokojnosti zákazníka, čomu napomáha aj dlhoročná tradícia a zároveň prispôsobovanie sa aktuálnym trendom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktívna znalosť maďarského jazyka na úrovni B2 v kombinácii so slovenským, alebo anglickým jazykom na úrovni B2
• Ochota cestovať
• Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
• Technické myslenie
• Predchádzajúce obchodné skúsenosti výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Kráľová
Tel.: +421917526785
E-mail: poslať životopis
ID: 4706122  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac