IT Shopfloor Specialist

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie integrity, stability a dostupnosti databázy (čistenie a údržba)
• Udržiavať funkčnosť procesu sledovateľnosti a kontroly v dielni
• Monitorovanie a ladenie výkonu databázy s cieľom splniť výkonnostné ciele
• Denná podpora všetkých aplikácií súvisiacich s MHS a spolupráca so súvisiacimi oddeleniami
• Každodenná údržba počítačového hardwaru na výrobných linkách
• Vykonávanie prediktívnej a nápravnej údržby
• Denná a pravidelná údržba antivírusu, jeho zálohovanie, patchovanie a takisto údržba hardwaru shopfloorových počítačov
• Tvorba a dopĺňanie dokumentácie a procedúr súvisiacich s IT vo výrobnej hale
• Prvá línia kontrolných procesov vo výrobe
• Analýza problémov, vyhodnocovanie technických problémov, testovanie, modifikácia, integrácia, monitoring a automatizácia softwarových systémov
• Sledovanie povinností a úloh, ktoré vznikajú v manažérskych systémoch výroby, kvality a iných interných štandardov a regulácií
• Manažovanie IT inventára a inventára počítačov vo výrobnej hale
• Spolupráca s improvement tímami
• Využívanie systematického prístupu k monitorovaniu IT prostredia výroby
• Práca v zmenovom systéme, ktorý pokrýva 24 hodín každého dňa

• Práca v dynamickom tíme
• Zaujímavé príplatky
• Firemný know-how
• Príležitosť ukázať jedinečný potenciál

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je výrobná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu. Firma poskytuje vynaliezavé a spoľahlivé riešenia od znižovania emisií až po bezpečnosť za volantom. Daná organizácia si zakladá na dlhoročnej spolupráci s poprednými svetovými výrobcami automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Príkazy databázy MS SQL – expert, MS SQL Server 2012-2022 – základy
• Pokročilá znalosť operačného systému Microsoft Windows
• Skúsenosti s riešením problémov s HW a SW
• Znalosť webových služieb/Angular/C# je výhodou
• Pokročilá znalosť Microsoft Power BI je výhodou
• Platné osvedčenie par.21 alebo vyššie 508/2009 je výhodou
• Elektrotechnické vzdelanie
• Anglický jazyk - pokročilá úroveň B1
• Tímový hráč a dobré komunikačné schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4524825  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac