Controller

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za interný finančný controlling a spracovávanie dát
• Report výsledkov spoločnosti vyššiemu manažmentu
• Digitalizácia, optimalizácia a automatizácia procesov súvisiacich s reportingom
• Tvorba plánov (operatívne/strategické) a forecastov
• Analyzovanie KPI spoločnosti a spotrebiteľského správania, stanovenie odchýlok a ich dôvodu na vznik, tvorba a realizácia prezentácie o daných skutočnostiach
• Ad hoc analýzy a návrh opatrení na zlepšenie
• Podieľanie sa na zefektívňovaní aktuálnych nástrojov reportingu pre dané oddelenie

• Kvalitný vzdelávací program
• Bezplatné jazykové kurzy v nemeckom alebo anglickom jazyku
• Kombinácia rôznych benefitov podľa výberu vrátane Multisport karty, lístkov na kultúrne podujatia a rôznych poukážok na výhodný nákup
• Darčekové baličky k rôznym príležitostiam počas roka
• Penzijne pripoistenie po prvom odpracovanom roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti retailu. Jej filozofia je založená na vlastných značkách, pri ktorých si spoločnosť sama určuje kvalitu a vzhľad produktov, vďaka čomu poskytuje svojim zákazníkom najvyššiu možnú pridanú hodnotu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

štatistika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Aspoň 3-ročná prax v oblasti controllingu
• Vysokoškolské vzdelanie – štatistika, matematika, fyzika
• Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, prípadne oboch
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Analytické myslenie a schopnosť vidieť širšie súvislosti
• Skúsenosť s prácou v programe MS Excel, PowerBI je výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4495677  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac