Riaditeľ prevádzky

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Od 3 000 EUR/mesiacFinálna výška dohodnutej mzdy je závislá od skúseností uchádzača a bude upresnená pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú kariérnu príležitosť v Považskej Bystrici? Ste angažovaný, motivovaný a máte bohaté skúsenosti s vedením spoločnosti k úspechu a rozvoju? Ak je Vaša odpoveď kladná, hľadáme pre nášho klienta práve Vás. Budete dôležitou súčasťou spoločnosti a Vašou náplňou práce bude riadiť a koordinovať prevádzku, a tak viesť spoločnosť k rozvoju a dlhotrvácnemu úspechu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Komplexné riadenie zverenej prevádzky a zodpovednosť za dosahovanie jej výsledkov
• Plynulé riadenie prevádzkovej operatívy
• Zodpovednosť za bezpečný a plynulý chod prevádzky
• Vytváranie stratégie spoločnosti, cielené komunikovanie stratégie svojmu tímu
• Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých ekonomicko - technických aktivít v rámci zverenej prevádzky
• Plánovanie, riadenie cash flow, zabezpečovanie platobného styku, zabezpečenie činnosti správy pohľadávok a záväzkov prevádzky, činnosti fakturácie, príprava a schvaľovanie zmlúv, faktúr, ponúk atď.
• Zabezpečovanie výberu dodávateľov na investičné akcie, opravy, dodávky náhradných dielov a komodít
• Zabezpečovanie kalkulácie a vyhodnocovania cien
• Zastupovanie spoločnosti pri komunikácii s externých prostredím, komunikácia s audítormi, daňovým úradom, URSO a pod., nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Implementovanie princípov risk policy v rámci spoločnosti
• Sledovanie trhu, zmeny cien a legislatívy a implementácia poznatkov v rámci spoločnosti

• Príspevok na stravné
• Práca v stabilnej spoločnosti so silným medzinárodným zázemím
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie - 3 pilier
• Príspevok pri pracovných aj osobných jubileách
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Ponuka školení pre profesionálny rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je líder v segmente energetiky. Táto spoločnosť kladie dôraz na inovácie, trvalú udržateľnosť a spoľahlivosť. Využíva obnoviteľné zdroje energií a je stabilným a spoľahlivým dodávateľom tepla a elektrickej energie. Názov spoločnosti bude bližšie špecifikovaný v telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

• Vzdelanie s technickým zameraním
• Minimálne 5 rokov skúseností na podobnej pozícii
• Minimálne 1 rok skúseností s vedením ľudí
• Vysoká zodpovednosť a schopnosť prijímať rozhodnutia a podporovať zmeny
• Dobré komunikačné schopnosti
• Výborné vyjednávacie a prezentačné zručnosti
• Organizovanosť a systematickosť
• Orientácia na cieľ
• Anglický jazyk - výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4482619  Dátum zverejnenia: 10.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac