Stavebný inžinier

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacKlient preferuje prácu na živnosť. Od 2000€ mesačne. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Bude zodpovedať za vedenie projektového tímu (architekti, inžinieri, subdodávatelia....)
•Riadi projekt a vedie technickú komunikáciu s interným tímom, s klientmi, s inštitúciami, s inžinieringom, s tímom subdodávateľov
• Zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov, normových požiadaviek STN
• Zadáva úlohy, kontroluje priebeh zhotovovania PD najmä v stupňoch (architektonická štúdia, územné rozhodnutie, stavebné povolenie, dokumentácia pre realizáciu stavby)
• Samostatne riadi, usmerňuje a kontroluje návrhy stavebných projektov so svojim prideleným tímom (exteriér a interiér)
• Na základe zadania riadi a kontroluje zhotovenie technickej dokumentácie (textovú a grafickú - výkresovú časť)

• Flexibilný pracovný čas/občasný homeoffice
• Odmeny za výsledky
• Sickdays aj platené voľno
• Prácu v profesionálnom tíme
• Prácu na veľkých projektoch
• Stabilnú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Pre nášho klienta, úspešnú architektonickú kanceláriu, hľadáme kandidáta na pozíciu Senior Architekt/Stavebný inžinier. Kandidát na pozícii bude zodpovedať za rezidenčné/administratívne/polyfunkčné/verejnoprospešné projekty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť
• Prax 3 a viac rokov - výhodou
• Skúsenosť s vedením tímu - výhodou
• Autodesk Revit Architecture – mierne pokročilý
• Autodesk AutoCAD – pokročilý
• Anglický jazyk – výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4278399  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac