Reklamačný technik

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 100 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•evidenciu reklamácií, návrh opatrení a riešení
•komunikácia s právnym zástupcom a dodávateľmi stavby
•udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
•vyhodnotenie reklamácií
•vedenie štatistík
•zlepšovanie a aktualizáciu pracovných postupov

•stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu
•práca v mladom kolektíve
•osobnostný rozvoj, možnosť ďalšieho vzdelávania
•práca na zaujímavých projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Reklamačného technika. Spoločnosť sa zameriava na inovatívne projekty - primárne oblasť rezidenčnej a polyfunkčnej výstavby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti stavebníctva

Počet rokov praxe

2

•prozákaznícky prístup
•samostatnosť

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4255728  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac