IT Shopfloor Specialist - Database and Reporting Support

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za integritu, stabilitu a dostupnosť databáze
• vykonávanie včasnej prediktívnej a nápravnej údržby kancelárskych počítačov a počítačov vo výrobných halách
• prečisťovanie a údržba databáze z hľadiska objemu a obsahu
• sledovanie a úprava výkonu databáze, tak aby boli splnené výkonnostné ciele
• spolupráca s vývojármi aplikácií a inými oddeleniami v rámci firmy
• každodenná podpora všetkých aplikácií súvisiacich s MHS (Material Handling Systems)
• spolupráca s improvement tímami a jednotlivými výrobnými tímami
• využívanie systematického prístupu k monitorovaniu IT prostredia výroby
• práca v zmenovom systéme, ktorý pokrýva 24 hodín každého dňa

• práca v dynamickom tíme
• stabilná práca pre úspešnú, medzinárodnú spoločnosť
• zaujímavé príplatky
• firemný know-how
• príležitosť ukázať jedinečný potenciál

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je výrobná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu. Firma je poskytovateľom technológií, vďaka ktorým sú autá bezpečnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Organizácia spolupracuje s poprednými svetovými výrobcami automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo prírodovedecké zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• elektrotechnický certifikát §21 508/2019 alebo elektrotechnické vzdelanie
• vysokoškolské technické vzdelanie alebo ekvivalent takého vzdelania
• odporúča sa aspoň 1 rok skúseností v podpore komplexného, používateľského IT prostredia
• znalosť aspoň jednej z SQL databáz (napr. Oracle, MS SQL, MySQL, PostgreSQL)
• znalosť PC hardwaru a softwaru na pokročilej úrovni
• znalosť MS Office aplikácií a OS Windows na pokročilej úrovni
• technická angličtina na úrovni B1

Výhodou je:
• znalosť MS SQL Server 2012/2016/2018 z hľadiska inštalácie, konfigurácie a troubleshooting-u
• pokročilá znalosť webových aplikácií, Angular a C #
• pokročilá znalosť MS Power BI
• skúsenosti z výrobného prostredia

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4218770  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac