Projektový manažér pre developerské projekty

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacMzda je v závislosti od schopností a skúseností + odmeny za projekty. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prípravná (AŠ, DUR, EIA, DSP, RPD, ZSPD) a realizačná časť stavby,
• optimalizácia nákladov a technických riešení,
• kontrola a zlepšovanie pracovných procesov,
• materiálové vybavenie stavby,
• harmonogram výstavby a kontrolné dni,
• vedenie a kontrolu tímu,
• dohliadanie na dodržiavanie BOZP, PO.

• Práca pre významnú developerskú spoločnosť
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Práca na zaujímavých projektoch
• Profesijný rast
• Vzdelávacie programy
• Množstvo nefinančných odmien

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je popredná slovenská developerská spoločnosť, ktorá sa zameriava na inovatívne prestížne projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

• Stavebné/technické vzdelanie
• Prax na obdobnej pozícii
• Predchádzajúce skúsenosti na stavebných projektoch
• Skúsenosti na pozícii Stavbyvedúci
• Znalosť BIM a Lean v stavebníctve
• Znalost stavebného zákona
• Znalosti v ekonomike stavebníctva, procese výstavby
• Zásady BOZP, ochrany životného prostredia a požiarnej ochrany
• Kontrola výkonu prác

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4102783  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac