Talent Acquisition Specialist s nemeckým jazykom - Part time/Stáž

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/a výzvy a chceš skúsiť niečo nové? Do nášho tímu hľadáme posilu! Pripojením sa k nášmu tímu recruiterov budeš mať možnosť získať skúsenosti s výberovými procesmi na medzinárodnej úrovni, príď medzi nás, tešíme sa na Teba!

Je super ak:

• Ovládaš nemecký jazyk na úrovni B2
• Máš vynikajúce písomné a verbálne komunikačné schopnosti
• Máš dobré organizačné schopnosti, vieš plánovať a určovať priority
• Si nadšený/á, ambiciózny/a a rád/a pracuješ v rýchlo sa rozvíjajúcom tímovo orientovanom prostredí zameranom na cieľ

Čo budeš robiť:

• Budeš spolupracovať s recruitermi na tom, aby bol každý výberový proces úspešný
• Získaš skúsenosti s vytváraním a zverejňovaním pracovných ponúk
• Naučíš sa zacieliť a nájsť kandidátov na pozície rôzneho druhu
• Naučíš sa pracovať s pracovnými portálmi
• Zdokonalíš svoje komunikatívne schopnosti pri telefonických rozhovoroch s kandidátmi

• Prácu pre rýchlo rastúcu personálnu agentúru, ktorú spoločnosť LinkedIn radí do 5% najúspešnejších recruitment spoločností na svete
• Dynamický a priateľský tím, v ktorom budeš mať priestor a podporu na uplatnenie svojho potenciálu
• Príjemné prostredie, v ktorom sa môžeš vzdelávať a napredovať
• Flexibilita, možnosť čiastočne pracovať formou home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

HEADSCOUT je personálna spoločnosť so sídlom na Slovensku. Zameriavame sa na headhunting, recruitment vysokokvalifikovanej pracovnej sily v segmentoch stavebníctva, infraštruktúry, automobilového priemyslu, packagingu, strojárstva a IT. Či už ide o obsadenie miestneho manažéra, alebo pozície s európskymi / svetovými kompetenciami, zameriavame sa na poskytovanie kandidátov s pridanou hodnotou a služby najvyššej kvality.

Ako jediná slovenská personálna spoločnosť sme boli niekoľkokrát ocenená za proaktivitu a úspech vo svetovom rebríčku. Naším záujmom je neustále sa zlepšovať a ponúkať kvalitné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4068254  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.