Fit-Out Project Manager (Office)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacOd 2000€ brutto, finančné ohodnotenie závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú developerskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby komerčných nehnuteľností, hľadáme pozíciu Fit-Out Manager so zameraním na office.
Hľadáme kandidáta, ktorý je skúsený v oblasti koordinácie výstavby komerčných priestorov (Office alebo Retail) podľa zadania klienta.
Náš klient je líder vo vytváraní kancelárskych priestorov s dušou, ktoré sú navrhované, aby maximalizovali pracovnú spokojnosť. Hľadáme človeka, ktorý bude zdieľať túto víziu, rozhodne sa hlbšie ponoriť do problematiky fit-outu a bude mostom spájajúcim nášho klienta s potrebami nájomníkov.

• Riadenie komerčných office Fit - out projektov od zadania až po odovzdanie klientovi
• Znalosť nájomnej zmluvy, dizajnového manuálu a štandardu budovy
• Oboznámenie klienta s technickým riešením budov a nájomných priestorov a riešenie ich otázok.
• Spolupráca a podpora Leasingového tímu pri definovaní požiadaviek klienta
• Komunikácia s klientom, externým architektom a interným tímom a architektmi
• Dohľad nad procesom projektovania kancelárskych priestorov
• Príprava kalkulácie a negociácia finančných nákladov s klientom
• Kontrola a odsúhlasovanie projektovej dokumentácie
• Príprava a sledovanie harmonogramu výstavby, aby boli v súlade so zmluvnými podmienkami
• Kontrola priebehu a kvality prác na stavbe
• Zabezpečenie komunikácie medzi klientom, leasingom, nákupom a realizáciou
• Kontakt s úradmi a účasť na stavebných konaniach
• Zabezpečenie dokumentácie skutočného vyhotovenia vrátane dokladov nájomcu a odovzdanie správe budovy

• Práca pre významnú developerskú spoločnosť
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Práca v tíme špecialistov na zaujímavých a jedinečných projektoch
• Profesijný rast
• Vzdelávacie programy
• Množstvo nefinančných odmien

V prípade záujmu o danú pozíciu, zašlite Váš životopis na emailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné/ekonomika stavieb, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Stavebné/technické vzdelanie
• AJ úroveň B2
• Minimálne 3 roky praxe v projektovom managemente so zameraním na stavebný management a riadenie profesií
• Teoretická a praktická znalosť profesií slaboprúd, silnoprúd, TZB
• Skúsenosť s prípravou projektov a rozpočtov
• Základy AutoCAD
• Skúsenosť s prípravou office, alebo retailových priestorov výhodou
• Vysoká úroveň komunikácie s klientom
• Skúsenosť z komerčných projektov
• Tímový hráč s vysokou mierou flexibility

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4023733  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac