MHS Application Developer (MHS System)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacvyššia mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme kandidáta do stabilnej spoločnosti v oblasti automotive, ktorý už má skúsenosti v oblasti IT na pozícii L1 alebo L2 supportu. Na tejto pozícii budete poskytovať priamu podporu pre aplikácie MHS (Material Handling System) z hľadiska vývoja, zavádzania, údržby a podpory užívateľov týchto aplikácií. Budete podporovať aj vývoj týchto aplikácií, navrhovať a spolupracovať na vylepšeniach aplikačných nástrojov. Poskytovať dennú podporu všetkych týchto aplikácií súvisiacich s MHS a spolupracovať s súvisiacimi oddeleniami.

Náplň práce:
• Vyvíjať a vylepšovať aplikácie MHS
• Spravovať implementácie nových aktualizácií (updatov) aplikácií
• Spravovať zdrojový kód, spravovať zmeny a dokumentáciu
• Support aplikácie na 1st a 2nd Line úrovni
• Support zlepšovania aplikácií a koncepcie inovácií

Informácie o výberovom konaní

Vašou výhodou môže byť:
• Znalosti C# , .NET môže byť vašou výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kľúčové zodpovednosti:

• Preferovaný titul v oblasti IT alebo podobnom
• Viacročné skúsenosti vo vývoji aplikácií
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň úroveň B2)

• Administrácia databázy typu SQL (MS SQL, Oracle)
• Skúsenosti s SQL Server Reporting Services (SSRS) výhodou
• Ovládať Microsoft based produkty
• Tímový hráč ktorý rád a efektívne zvláda prácu v multikultúrnom tíme

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4021993  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac