Construction Controller

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR brutto/mesiac, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne úspešného developera obsadzujeme pracovnú pozíciu Construction Controller.

• Kontrola došlých faktúr na začiatku a konci schvaľovacieho procesu
• Spracovanie žiadostí o uvoľnenie zádržného
• Kontrola zaradenia jednotlivých faktúr, kontrola nákladov a výnosov
• Vystavovanie faktúr
• Príprava podkladov pre účtovné oddelenie
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
• Práca s programom Excel a v ERP systémoch

• Práca pre jedného z najväčších developerov v CEE regióne
• Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• Atraktívne pracovné prostredie
• Vzdelávacie programy

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti na obdobnej pozícii (accounts payable, invoicing specialist, fakturant, špecialista fakturácie a platieb)
• Skúsenosť s prácou v niektorom z ERP systémov
• Skúsenosť v stavebnej spoločnosti výhodou
• Excel na pokročilej úrovni

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3998928  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac