PL/SQL developer

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800 € a viac podľa rokov praxe a skúseností, u seniorných kandidátov primerané platové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu PL/SQL developer do stabilného tímu spoločnosti, ktorá dodáva informačné systémy pre veľké podniky prevažne v oblasti energetiky a priemyslu.

- Návrh, programovanie a testovanie aplikačných funkcií a prehľadov do systému podľa špecifikácie v jazyku Oracle PL/SQL a SQL.
- Spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu.
- Optimalizácia SQL dotazov a PL/SQL kódu.
- Implementácia PL/SQL funkcií a procedúr.
- Analytické schopnosti v oblasti návrhu dátových tokov, transformácií, návrh dátového modelu, optimalizácia databázových objektov.
- Testovanie.
- Programovanie dátových transformácií.
- Tvorba technickej dokumentácie.

- Práca v stabilnej, modernej spoločnosti, ktorá poskytuje možnosti rastu a zaujímavé projekty.
- Priateľský kolegovia a nadštandardné pracovné prostredie.
- Flexibilný pracovný čas.
- Jazykové a odborné vzdelávanie.
- Zaujímavý balík benefitov.
- Individuálny prístup k rozvoju zamestnancov.
- Práca s modernými technológiami a odborné školenia.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - pokročilý
Oracle Database - základy

- Prax na podobnej pozícii.
- Skúsenosť s Oracle databázami verzia 18,19 (príp. staršie) výhodou.
- Znalosť UML výhodou.
- Schopnosť samostatne pracovať a analyticky myslieť.
- Motivácia vzdelávať sa ohľadom nových technológií.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Letná 27
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Michlová
Tel.: +421917967397
E-mail: poslať životopis
ID: 3906901  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac