Koordinátor výroby lisovne (Automotive)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď (Dohodou)
Od 1 600 EUR/mesiacod 1600 Eur vrátane bonusov, finálna mzda závisí od individuálnych skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, hľadáme kandidáta na pozíciu Koordinátor Výroby Lisovne, ktorý má skúsenosť s lisovaním plechov.

Na pozícií budete:
- riadiť a organizovať zamestnancov výroby v lisovni,
- organizovať prácu na základe jasných a dosiahnuteľných cieľov,
- dohliadať nad výrobou lisovne od spustenia zákazky až po jej realizáciu s cieľom zabezpečiť potreby zákazníkov,
- zodpovedať za kvalitu, plnenie termínov, produktivitu a za udržiavanie lisovacích strojov v dobrom stave fungovania,
- zodpovedať za stanovenie a naplánovanie zásahov a prác, ktoré je potreba zrealizovať,
- zavádzať návrhy do praxe, ktoré môžu predstavovať faktor rozvoja a zlepšovania,
- zodpovedať za zlepšovanie pracovných podmienok,
- dohliadať nad zásahmi pravidelnej a preventívnej údržby (nástroje, zariadenia a kontrolné prístroje),
- analyzovať výsledky výroby lisovne a zabezpečovať korekcie zásahov kontinuálneho zlepšovania,
- riadiť prevádzkové náklady (spotrebný materiál, výrobný materiál, odpad, …).
- zodpovedať za hodnotenie zamestnancov, meranie efektivity, rozvoj zamestnancov.

- pôsobenie v zahraničnej spoločnosti,
- profesionálny a osobný rast,
- rôzne externé školenia hradené spoločnosťou,
- bonusy pri životných jubileách a za lojalitu,
- stravovacia karta.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť anglického jazyka (podmienka)
- skúsenosť s lisovaním plechov na mechanických lisoch
- pracovné skúsenosti s riadením výroby v automobilovom priemysle podmienkou
- technické a logické myslenie
- práca pod stresom, predvídavosť, flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3903826  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac