Koordinátor logistiky s talianskym jazykom

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacFinálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopností a doterajších pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola logistických procesov a materiálových zásob vo výrobe a sklade.
- Zabezpečenie dostatočných materiálnych a ľudských zdrojov pre logistiku spoločnosti.
- Plánovanie objednávania materiálu a výroby.
- Komunikácia s dodávateľmi spoločnosti.
- Koordinovanie pracovníkov oddelenia logistiky a interných dodávateľov.
- Motivovanie, vzdelávanie, prípadne aj výber personálu.
- Optimalizácia transportných tokov.
- Komunikácia s inými oddeleniami.

- Motivujúce finančné ohodnotenie.
- 13. a 14. plat.
- Rôzne iné finančné príspevky.
- Voľno nad rámec zákonníka práce.
- Pravidelné odborné školenia.
- Karta Doxx na využívanie rôznych benefitov.
- Práca pre silnú a stabilnú spoločnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícií 3 roky.
- Taliansky jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou.
- Anglický jazyk výhodou.
- Samostatnosť a dôslednosť pri práci.
- Spoľahlivosť, odolnosť voči stresu.
- Dobré organizačné zručnosti, komunikatívnosť a flexibilita.
- Skúsenosť s vedením tímu zamestnancov, ich motivovaním, vzdelávaním.
- Pozitívny prístup k práci.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3872609  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac