Senior Warehouse Manager

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiac(finálna mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
− Príprava akčných plánov za účelom dosiahnutia zlepšenia,
− Príprava skladu na expanziu spoločnosti v oblasti B2B predaja
− Vytváranie reportingov a KPI pre vedenie spoločnosti
− Zúčastňovanie sa operatívnych mítingov

Zodpovednosť za optimálne fungovanie skladu
− Optimalizovanie procesov a činností skladu, najmä naskladňovanie a vyskladňovanie za
účelom zlepšenia produktivity a kvality prevádzky
− koordinovanie špedície, plánovanie príchodov a odchodov vozidiel v súčinnosti s prepravcami
− zosúlaďovanie nákladov a vykládok v súlade s urgenciami
− vykonávanie mesačnej inventúry
− zabezpečenie správy skladov preverovaním prijatia a vydania tovaru
− samostatné vedenie skladového hospodárstva

Vedenie tímu
− Spravovanie a riadenie personálu skladu (20 skladníkov)
− Zabezpečenie jednotnosť, hodnotenia a motiváciu svojich spolupracovníkov
− Nábor zamestnancov a ich školenia
− Príprava podkladov a spolupráca s vytváraním mesačných uzávierok a podkladov pre mzdy
− Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov

− Profesijné kurzy hradené spoločnosťou
− Občerstvenie v spoločnosti (candy bar, fruit bar, coffe, tea)
− Zaujímavé firemné teambuildingy
− Mutlisport karta
− Zamestnanecké zľavy na sortiment
− Príspevok pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sobáš)
− Stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
− Práca v príjemnom a medzinárodnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Jedná sa o globálne pôsobiacu spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 európskych krajinách, v USA, Číne a Turecku v oblasti predaja, dizajnu, vývoja a distribúcie produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3812895  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac