Obchodný manažér - stavebníctvo

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, alebo dohodou
Od 1.500 – 1.800 EUR brutto + odmeny, záleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii Obchodného manažéra budete zodpovedať za :

• Budovanie obchodných príležitostí a partnerských vzťahov v rámci celého územia SR
• Získavanie kontaktov, nových zákaziek v oblasti železobetónových prefabrikovaných konštrukcií a výrobkov
• Komunikáciu s investormi pri zazmluvnení konkrétnych zákaziek, so subdodávateľmi (v štádiu obchodovania, ale aj realizácie zákazky)
• Aktívnu spoluprácu na tvorbe obchodnej politiky, marketingových aktivít a prezentácie spoločnosti na stavebnom trhu
• Spracovanie získaných informácií a poznatkov, práca v CRM systéme
• Zabezpečenie podkladov potrebných pre spracovanie kalkulácie zákaziek, prípravu ponúk, správy objednávok, zmlúv s investormi
• Prípravu zmlúv s investormi
• Aktívny monitoring stavebného trhu

• Stabilná práca v silnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Atraktívna bonusová zložka až do výšky základného platu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Možnosť profesijného a kariérneho rastu
• Mobilný telefón, notebook, služobné auto aj na súkromné účely
• Príjemné pracovné prostredie a tím zamestnancov

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov, za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Slovenská výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Minimálne stredoškolské vzdelanie (vítané je hlavne technické a ekonomické zameranie)
• Prax v oblasti stavebníctva, znalosť trhu s betónovými výrobkami
• Skúsenosti s technickou/projektovou dokumentáciou
• Anglický, alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Aktívny vodič s preukazom typu B
• Proaktívny prístup, ochota cestovať

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3761252  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.500 – 1.800 EUR brutto + odmeny, záleží od skúseností kandidáta