Technicko-obchodný zástupca lomu

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Čierne Kľačany
min. 1000€ brutto, pre skúseného kandidáta bude platové ohodnotenie vyššie podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú stavebnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Technicko-obchodný zástupca lomu.

Na pozícii budete zodpovedný za:
- zabezpečenie realizácie výroby v súlade s technickou dokumentáciou
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce
- zabezpečenie predpísaných kontrolných skúšok materiálu a výrobkov
- vyhľadávanie obchodných príležitostí a ich evidencia
- rozširovanie portfólia zákazníkov a starostlivosť o klientov
- obchodné vyjednávanie podmienok spolupráce
- zodpovednosť za 2 podriadených zamestnancov

- Auto aj na súkromné účely.
- Ročné odmeny.
- Rôzne príspevky.
- Vzdelávanie – interné, externé, jazykové.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - baníctvo, tunelárstvo

- Technické vzdelanie.
- Skúsenosti na obdobnej pozícii - veľkou výhodou.
- Osvedčenie na banskú činnosť výhodou.
- Posúdime aj kandidátov bez podobnej praxe s adekvátnym vzdelaním - baníctvo, tunelárstvo.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3728236  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1000€ brutto, pre skúseného kandidáta bude platové ohodnotenie vyššie podľa skúseností a praxe