Prípravár stavieb (cesty)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy: od 1000€ brutto - v závislosti od schopností a skúseností, ročné odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti. Mzda môže rásť podľa seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť pôsobiacu aj v oblasti výstavby ciest, hľadáme pozíciu Stavebného prípravára pre cestné staviteľstvo.
Stavebný príprávar spoločnosti:

- Zastrešuje prípravu stavebného projektu
- Zabezpečuje prípravu podkladov pre realizáciu stavby a kontrolu projektovej dokumentácie.
- Spracováva dokumentáciu v porovnaní s projektovou dokumentáciou príslušnej stavby, kontrola výkaz výmer.
- Príprava podkladov pre ocenenie položiek pripravovanej stavby.
- Príprava oceňovacích podkladov a kalkulácií vyhratých tendrov.
- Vyhľadáva a oslovuje subdodávateľov pre špecializované práce.
- Vedie databázu subdodávateľov.
- Spolupráca so stavbyvedúcim pri realizácii stavby ohľadom harmonogramu, technologického postupu prác.
- Aktívna a pravidelná návšteva stavieb.

-možnosť pôsobiť v medzinárodnej spoločnosti
-práca na zaujímavých projektoch
- flexibilná pracovná doba
- ročné odmeny
- rôzne príspevky
-priestor pre neustály rast a rozvíjanie potenciálu
-školiace programy a tréningy, vzdelávanie (interné, externé, jazykové)
-príležitosť rozvíjať svoju kariéru v stabilnej spoločnosti

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomika stavieb, technické

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Stavebné vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- Skúsenosti na podobnej pozícii
- Znalosť MS Excel
- Proaktívny prístup k práci
- Flexibilita, ochota navštevovať stavby.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3721810  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 1000€ brutto - v závislosti od schopností a skúseností, ročné odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti. Mzda môže rásť podľa seniority kandidáta.