Facility and Property Manager

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť s medzinárodným pôsobením v oblasti komerčných nehnuteľností, obsadzujeme pozíciu Facility Manager / Property manager.
Na pozícii budete zodpovedať za komplexnú správu pridelených objektov.

• Príprava rozpočtu na údržbu a prevádzku objektov, predikovanie výnosov z nájomného. Aktuálne sledovanie rozpočtu v danom roku /OPEX/ a investičného rozpočtu/CAPEX/,
• Aktívna komunikácia s nájomcami ohľadne obchodných, ekonomických, prevádzkových a technických problémov,
• Kontrola plnenia zmluvných podmienok medzi vlastníkom objektu a nájomcom.
• Facility management – komplexná technická správa objektov, drobná údržba, zimná pohotovosť, revízie elektroinštalácie, letná údržba, správa objektov a ich dokumentácie, energetický management, údržba a servis technického zariadenia – UPS, VZT, DA, výťahy, kotolne, skartácia, atď.
• Kontrola plnenia zazmluvnených činností
• Zmluvné jednania so súčasnými a potenciálnymi dodávateľmi v hore uvedených oblastiach
• Tvorba podkladov pre tender správy objektov
• Kontrola a úhrada dodávateľských faktúr
• Kontrola čerpania zvereného budgetu pre FM

- práca pre významnú developerskú spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie
- atraktívne, moderné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- profesijný rast
- ročné odmeny

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, pošlite nám prosím životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

- prax na podobnej pozícii minimálne 4 roky
- prax s Facility managemtnom v komerčných budovách
- prax s výberom dodávateľov a realizáciou tendrov

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3666633  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 800 EUR/mesiac