Vedúci oddelenia rozpočtov a prípravy stavieb

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 700 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1700 € brutto a vyššie + odmeny z projektov, mzda rastie podľa seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú stavebnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti komplexného stavebného manažmentu obsadzujeme pozíciu Vedúci oddelenia rozpočtov a prípravy stavieb pre oblasť pozemných, dopravných a inžinierskych projektov.

Náplň práce predstavuje:
• koordináciu tímu prípravárov/rozpočtárov pri tvorbe ponúk do verejných obstarávaní a pri príprave savieb
• spoluprácu s obchodným a technickým oddelením
• vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore
• zaisťovanie výberových konaní na rozhodujúcich subdodávateľov a dodávateľov materiálov v priebehu spracovania
• vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
• určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
• zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov
• komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
• koordináciu projektovej dokumentácie
• technické komentáre k zmluvnej agende
• poskytovanie poradenstva vedeniu spoločnosti ohľadom rentability stavebných projektov

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• mobilný telefón a notebook
• nadštandardné finančné ohodnotenie, odmeny za realizované projekty
• po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
• firemné teambuildingy

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomika stavieb, technické

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- stavebné vzdelanie
- skúsenosť s prípravou a tvorbou cenových ponúk a rozpočtov pre stavby väčších objemov
- skúsenosť s realizáciou výberu dodávateľov
- samostatnosť, zmysel pre detail
- proaktívny prístup k práci
- dobré koordinačné a technické schopnosti
- ovládanie programu CENKROS

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3611145  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1700 € brutto a vyššie + odmeny z projektov, mzda rastie podľa seniority kandidáta