Automatizačný inžinier

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac(základná + variabilná zložka mzdy) + cestovné náhrady až do výšky 100% platu v závislosti od miery cestovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných automatizérov s praxou na obdobnej pracovnej pozícií, so skúsenosťami v odbore automatizácia s pokročilou znalosťou anglického jazyka, ktorých náplňou bude:

• Komunikácia s klientom ohľadne upresnenia špecifikácii projektov
• Zavádzanie zákazkovo vyrobených strojov do prevádzky u zákazníkov po celom svete
• Vývoj SW pre priemyselnú automatizáciu
• Vytváranie riadiacich systémov a vizualizácie
• Zavádzanie systémov PLC do prevádzky
• Práca so systémom COMOS PT, SIMATIC STEP7 PLC, DCS aplikáciami
• Práca s automatizačnými aplikáciami a technikou, testovanie a oživovanie

• Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Množstvo školení zabezpečených spoločnosťou
• Cestovanie v rámci EÚ

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• predchádzajúce skúsenosti s obdobnou pracovnou pozíciou
• VŠ technická - elektrotechnického zamerania, automatizácia
• znalosť AJ na pokročilej úrovni
• znalosti z oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky
• skúsenosť z výrobnej spoločnosti (strojárstvo, automotive) - výhodou
• ochota cestovať

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3548878  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac