Skladník - expedient - Spišská Nová Ves

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
Základný plat 3,05 € na hodinu + variabilná zložka do 30%, finálna ponuka pre kandidáta sa pohybuje v rozmedzí 600 - 650€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre strojársky sklad pre Spišskú Novú Ves.

- Príjem, označovanie, uskladnenie a výdaj hutného materiálu do výroby
- Obsluha žeriavu a VZV
- Zodpovednosť za uskladnenie materiálu v súlade so smernicami spoločnosti
- Dvojzmenná prevádzka

- Pôsobenie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca na trvalý pracovný pomer
- Atraktívne pracovné prostredie
- Práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- Preplácané nadčasy

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- znalosť ERP systémov: SAP – výhodou
- stredoškolské vzdelanie v strojárskom odbore
- prax v oblasti skladovania minimálne 2 roky

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3506050  Dátum zverejnenia: 4.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat 3,05 € na hodinu + variabilná zložka do 30%, finálna ponuka pre kandidáta sa pohybuje v rozmedzí 600 - 650€ brutto