Vedúca ekonomického oddelenia

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiac1600€ brutto- finálna ponuka závisí od skúseností a rokov praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešného stavebného developera, ktorý sa zameriava na inovatívne rezidenčné projekty, obsadzujeme pozíciu Vedúcu ekonomického oddelenia.

• vedenie finančného oddelenia spoločnosti a jej entít (cca 15-20 samostatných spoločností)
• spracovanie došlých faktúr, kontrola formálnych náležitostí faktúr, ich schvaľovanie podľa zmluvnej dokumentácie a úhrady faktúr
• vystavovanie faktúr v zmysle zmluvných podmienok s odberateľmi, sledovanie ich úhrad
• spracovanie výpisov z banky, priradenie platieb
• zodpovednosť za pokladňu
• príprava účtovných podkladov pre externú účtovnú spoločnosť
• príprava cashflow pre konateľov spoločnosti
• príprava kvartálnych výkazov ohľadom výnosov a výdavkov
• styk s bankami
• administratívna agenda
• zodpovednosť za analýzy, kontroling a návrhy nápravných opatrení
• tvorba štatistík, analýz a správ na pravidelnej báze pre potreby manažmentu organizácie
• spolupráca s daňovým úradom, audítormi, bankami

Iné výhody
• podpora stabilnej a renomovanej developerskej spoločnosti, ktorá má ambíciu ďalšieho rastu
• participácia na zaujímavých projektoch
• podpora manažmentu a tímu pri ďalšom vzdelávaní a know-how transfer
• rozvoj osobných a manažérskych zručností
• atraktívne pracovné prostredie a príjemný kolektív

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky pracovnej ponuky.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Vodičský preukaz

B

• Požadované vzdelanie: stredná škola, vysoká škola (ekonomický smer)
• Všeobecné ekonomické znalosti, základná znalosť podvojného účtovníctva
• Všeobecné počítačové znalosti, Excel na pokročilej úrovni
• Schopnosť prevziať zodpovednosť
• Samostatnosť, zmysel pre detail a prácu s číslami
• Vodičský preukaz: B

• efektivita, samostatnosť, zodpovednosť, lojalita a diskrétnosť

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3443106  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac1600€ brutto- finálna ponuka závisí od skúseností a rokov praxe uchádzača