Mechanik pre montážne linky

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
od 845 € + 130 € variabilná zložka + príplatky a bonusy. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste mechanik so zameraním na pneumatiku a riadiace systémy?
Potrebujeme práve Vás.
Miesto výkonu práce: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Popis práce:
Zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných zariadení a vykonávanie opráv v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby.

• Údržba výrobných strojov, automatizovaných montážnych liniek podľa stanoveného
plánu údržby
• Evidencia vykonanej údržby v systéme SAP
• Mimoriadna údržba a opravy výrobných zariadení a evidencia vykonanej údržby
• Odhaľovanie chýb na zariadeniach a ich bezodkladná oprava
• Vykonávať opravy v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby
• Kooperácia pri tvorbe a úpravách plánu údržby jednotlivých výrobných zariadení
• Spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti
• Dodržiavať správne usporiadanie a čistotu pracoviska a zariadení, udržiavať dielňu a sklad náhradných dielov čistú a upratanú, udržiavať náradie a nástroje v predpísanom štandarde a kondícii

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. plat
• Preplácané nadčasy
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

• Osvedčenie podľa §21-23 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Prax v údržbe strojov na montážnych linkách
• Schopnosť čítať schémy
• Skúsenosti s mechanikou, elektronikou a pneumatikou
• Dobré logické a technické myslenie
• Schopnosť prispôsobiť sa rýchlemu výrobnému tempu
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3342580  Dátum zverejnenia: 27.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 845 € + 130 € variabilná zložka + príplatky a bonusy. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.