Recruitment Branch Manager

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacfix + variabilná zložka mzdy za plnenie cieľov, finálna mzda bude dohodnutá s ohľadom na individuálne skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého, ale motivovaného HR tímu hľadáme posilu, Branch Managera, ktorý má ideálne niekoľko rokov skúseností s recruitmentom a headhuntingom špecialistov, ale aj vyšších manažérskych a riaditeľských pozícií a samozrejme nie je mu cudzí LinkedIn.

Ak ste sa v predošlej vete našli, máte radi komunikáciu s klientmi (v anglickom a slovenskom jazyku) a chcete posunúť svoju kariéru na ďalší level, budeme radi ak nám pošlete CV.

Na pozícii budete zodpovedať za:
• Vedenie tímu konzultantov, odborná pomoc konzultantom a pomoc pri vyhľadávaní kandidátov.
• Zodpovednosť za plnenie zadaní od klientov a facilitovanie recruitment procesu.
• Neustála motivácia tímu vlastným príkladom, udržiavanie vysokej motivácie a rozvoja zamestnancov.
• Komunikácia s klientmi ohľadom stavu aktuálnych pozícií, nových zadaní, organizácie pracovných pohovorov.
• Aktívne vyhľadávanie kandidátov na vyššie kvalifikované pozície prostredníctvom interných a externých databáz.
• Aktívna práca s LinkedIn-om.
• Udržiavanie a budovanie vzťahov s klientmi.
• Participovanie pri získavaní nových klientov, účasť na stretnutiach a v tendroch.
• Sledovanie KPIs a stavu jednotlivých projektov.
• Reporting.

• Získanie nových skúseností vo veľmi prosperujúcej oblasti ľudských zdrojov.
• Uskutočnenie vlastného potenciálu a nápadov.
• Profesijný rozvoj a možnosť rásť v spoločnosti.
• Veľmi dynamický, súdržný a férový tím.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre našu spoločnosť, HEADSCOUT s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Prax s recruitmentom vyšších kvalifikovaných/manažérskych pozícií na pozícii Senior Recruiter/Interný recruiter/HR Konzultant min 5 rokov.
• Prax s vyhľadávaním na sociálnych sieťach (LinkedIn).
• Aktívna znalosť anglického jazyka.
• Skúsenosť s vedením ľudí výhodou.
• Vysoká psychická odolnosť, schopnosť zvládať stresové situácie.
• Výborné komunikačné zručnosti a pro-klientsky prístup.
• Veľmi dobrý time-management.
• Časová flexibilita.
• Zmysel pre obchod.
• Proaktívna osobnosť.
• Orientácia na výsledok.
• Multitasking.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3297334  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac