Programátor/nastavovač CNC

HEADSCOUT s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú zbrojársku spoločnosť, hľadáme pozíciu Programátora/nastavovača CNC.

Na pozícii budete zodpovedný za:
- Tvorbu a editáciu CNC programov na základe výkresovej dokumentácie
- Prácu s CAD/CAM programami
- Zostavovanie nástrojových listov a definovanie rezných parametrov obrábania
- Nastavovanie CNC strojov, Odlaďovanie programov
- Spoluprácu s výrobou, kontrolou a nákupom
- Optimalizáciu aktuálnych procesov obrábania

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer
- flexibilná pracovná doba
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- motivujúce platové ohodnotenie
- služobný mobilný telefón, notebook
- príspevok na dopravu a rôzne kultúrne akcie
- zabezpečené stravovanie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, obrábanie

Vodičský preukaz

B

- znalosť výkresovej dokumentácie a prehľad v strojárskej technológií podmienkou
- znalosť noriem a technickej dokumentácie
- skúsenosť s prácou v CAD/CAM programoch (SolidWorks, SolidEdge výhodou)
- skúsenosti s programovaním a nastavovaním 3, 4 a 5-osových CNC strojov (riadiace systémy Fanuc, Sinumerik výhodou)
- znalosti v oblasti nástrojov, rezných parametrov a spôsobov merania
- prax v strojárenskom priemysle (obrábaní) výhodou
- spoľahlivosť, svedomitosť, samostatnosť
- aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3293926  Dátum zverejnenia: 26.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou