Disponent logistiky

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, obsadzujeme pozíciu Disponenta logistiky, kde cieľom je zabezpečovanie materiálu pre výrobu, komunikácia s výrobou a so zákazníkom, odsúhlasovanie termínov dodávok, odsúhlasovanie a plánovanie transportov a vykonávanie inventúry materiálu podľa potreby.

Na pozícii budete zodpovedný za:
• spracovanie objednávok na hotové výrobky od zákazníka
• spracovanie objednávky na materiál od jednotlivých dodávateľov
• koordináciu optimálneho prísunu tovaru v spolupráci so špedičnými firmami
• zabezpečenie prísunu optimálneho množstva materiálu pre požiadavky výroby na základe výrobného plánu
• sledovanie a optimalizáciu veľkosti skladových zásob
• spracovávanie a tvorbu štatistík a štatistických podkladov
• zabezpečenie správnosti účtovania obalov dodávateľov aj zákazníkov
• komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
• spoluprácu na tvorbe PNZ (Plán neustáleho zlepšovania), FMEA, Plán kontroly a riadenia
• včasné pristavenie vozidiel na nakládku
• úplné a včasné objednanie materiálu
• úplný a včasný export hotových výrobkov podľa potvrdených objednávok
• udržiavanie systému manažérstva kvality
• dodržiavanie predpisov BOZP a PO na pracovisku
• prípravu podkladov na porady, prezentácie a rokovania
• koordináciu s ostatnými oddeleniami
• ďalšie činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu
• Systém školení a vzdelávania

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: litvakova@head-scout.com

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Min. stredoškolské vzdelanie
• Znalosť evidovania a vyhotovenia sprievodných dokladov, Web EDI
• Znalosť spracovania objednávok od zákazníka, spracovávania objednávok materiálu od dodávateľa
• Znalosť programu SAP a MS Office
• Znalosť FIFO, FMEA
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Vodičský preukaz skupiny B
• Pozitívny vzťah k práci so zákazníkom, ochota pracovať samostatne
• Základné znalosti spojené s obstaraním a skladovaním materiálu
• Zručnosť, Komunikatívnosť, orientácia na zákazníka
• Flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana LITVAKOVÁ
Tel.: 0917 185 503
E-mail: poslať životopis
ID: 3262043   Dátum zverejnenia: 6.12.2017