Manažér skladu

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
Podľa možností vybraného kandidáta
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie dohľadu nad prijímaním a vyskladňovaním materiálových a tovarových zásob.
-Evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme.
- Kontrolovanie objednávok, vedenie predpísanej dokumentácie.
- Riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
- Navrhovanie a implementácia opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva.
- Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými a tovarovými zásobami.
- Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob.
- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť špecializujúca sa na výrobu komponentov do interiérov automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
- Skúsenosti z automotive spoločnosti
- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni
- Znalosť skladovej evidencie
- Silné organizačné schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3247547  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat upresnený počas pohovoru