Engineering Manager - Nitra

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
Ponúkaný plat (brutto)
Plat upresnený počas telefonického interview.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Primárna zodpovednosť za bezpečnosť vo výrobe
• Dosiahnutie výrobných plánov v súlade s rozpočtami
• Dosiahnutie plánovanej kvality a úrovne odpadu (scrapovosti)
• Dosiahnutie plánovaných objemov výroby v súlade s časovým harmonogramom dodávok
• Rozvoj kultúry neustáleho zlepšovania vo všetkých aspektoch výroby
• Nastavenie plánov a rozpočtov výroby
• Dosahovanie ziskovosti a rastu ako člen manažmentu spoločnosti
• Dohľad nad výrobným procesom, jeho úprava na základe požiadaviek kvality
• Zabezpečenie nákladovo efektívnej produkcie
• Odhadovanie nákladov a nastavenie vysokej kvality produkcie
• Úprava existujúcich procesov výroby pre zabezpečenie vysokej produktivity
• Zodpovednosť za výber výrobných strojov, nástrojov
• Monitorovanie produktových štandardov a ich zlepšovanie
• Uľahčovanie komunikácie s ostatnými oddeleniami
• Spolupráca s manažérskym tímom na dosahovaní cieľov spoločnosti
• Zabezpečenie dodržiavania všetkých procedúr BOZP
• Supervízia a motivácia tímu
• Pravidelné hodnotenie tímu
• Identifikácia vzdelávacích potrieb tímu

• Atraktívne finančné hodnotenie
• Pravidelné tréningy, kurzy, vzdelávanie v technickom, ako aj manažérskom smere
• Práca pre spoločnosť s rozbehnutou výrobou (10 rokov v SR), fungujúcimi procesmi a zameraním na neustále zlepšovanie
• Možnosť kariérneho rastu na základe výsledkov a osobného prínosu spoločnosti
• Práca v talentovanom, dobre zohratom tíme

Skúsenosti z oblasti vstrekovania plastov sú podmienkou pre výberové konanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Detaily o spoločnosti budú upresnené v priebehu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Obchodné a biznis povedomie
• Excelentné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Analytický prístup k práci
• Vysoké technické vedomosti, znalosti
• Znalosti o procese vstrekovania plastov
• Zručnosti zamerané na proaktívne riešenie problémov
• Vyjednávacie schopnosti a schopnosť ovplyvňovať iných
• Silná orientácia na detail
• Schopnosť učiť sa a neustále zlepšovať svoje technické vedomosti
• Dobré schopnosti sebadisciplíny a organizácie času
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kapacita vykonávať rýchle, ale racionálne riešenia
• Potenciál viesť a motivovať iných vlastným príkladom
• Dobré IT zručnosti
• Komunikatívna angličtina

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HEADSCOUT s.r.o.
Letná 27
04001 Košice
ID: 3239624   Dátum zverejnenia: 11.11.2017