Inžinier kvality - výrobný proces Nitra

Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Upresnený počas telefonického rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie interných/externých a produktových auditov
• Zákaznícka kvalita - spracovávanie reklamácii, analýza, implementácia nápravných opatrení
• Zúčastňovanie sa na zákazníckych auditoch
• Komunikácia so zákazníkmi
• Aktívne využívanie metód kvality (5WHY, Ishikawa...)
• Vykonávanie rozborov a odporúčanie opatrení pre zvyšovanie kvality výrobkov a služieb
• Spolupráca pri udržiavaní systému riadenia kvality
• Príprava PPAP dokumentácie
• Zúčastňovanie sa na FMEA
• Kontrola produktov v predsériovej fáze a návrh zlepšení
• Podieľanie sa na zavádzaní zmien v požiadavkách zákazníkov (PPAP,PSW podľa požiadaviek zákazníka) v sériovej fáze výroby

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. a 14. plat
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá dizajnuje a dodáva rôzne moduly a interiérové časti do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie – technické zameranie
• Anglický alebo Nemecky jazyk – pokročilá úroveň
• Skúsenosti na podobnej pozícii v automotive spoločnosti minimálne 5 rokov
• Znalosť normy IATF 16949
• PPAP, APQP, SPC, 8D, VDA6.1 na pokročilej úrovni
• Orientácia na zákazníka, spoľahlivosť
• Silné plánovacie a organizačné schopnosti, samostatnosť

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HEADSCOUT s.r.o.
Letná 27
040 01 Košice
ID: 3218594   Dátum zverejnenia: 27.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Upresnený počas telefonického rozhovoru