Zmenový majster výroby Nitra

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
Podľa možností vybraného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
Upresnený počas telefonického rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia ľudských zdrojov na zmene.
• Organizácia a riadenie výrobného procesu (procesov) v rámci projektu
• Koordinovanie a regulovanie jednotlivých činnosti tj: výrobné, pomocné a manipulačné
• Školiť výrobných operátorov a novoprijatých zamestnancov.
• Prideľovať zodpovednosť spolupracovníkom podľa tímových a firemných cieľov.
• Komunikácia s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení výrobných plánov.
• Zodpovednosť za plnenie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie na základe stanoveného plánu pre výrob
• Vedenie porád (s jednotlivými oddeleniami) s podriadenými pracovníkmi a ich usmerňovanie v rámci procesu výroby a pracovného času
• Riešenie problémových situácií, prijímanie nápravných opatrení a hlavne ich implementácia
• Zber a spracovanie výrobných dát, podávanie správ úrovni N+1.
• Vykonávanie pravidelného auditu/mapovanie výrobnej linky na zisťovanie nedostatkov vo výrobnom procese.
• Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania
• Ďalšie benefity odprezentované na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá dizajnuje a dodáva rôzne moduly a interiérové časti do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Prax s vedením ľudí na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
• Skúsenosti v automotive výhodou alebo minimálne elektrotechnický priemysel
• Odolnosť voči stresu, zručnosť, kolegiálnosť, rozvážnosť
• Skúsenosti so vstrekovaním alebo zváraním plastov sú veľkou výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra GUBOVÁ
Tel.: 0908 612 379
E-mail: poslať životopis
ID: 3218549   Dátum zverejnenia: 14.11.2017