Senior nastavovač vstrekolisov

HEADSCOUT s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe plastových komponentov pre automobilový priemysel.

• Rozbeh a vzorkovanie nových výrobkov, nastavovanie primárnych parametrov.
• V spolupráci s technológom zodpovednosť za parametre výroby, ich optimalizácia a aktualizácia
• Spolupráca pri príprave a distribúcii výrobnej dokumentácie
• Nastavovať parametre vstrekovacích lisov a nástrojov, úprava parametrov mimo schváleného rozsahu v priebehu procesu za účelom zachovania a zlepšenia kvality
• Zabezpečovať prípravy vstrek. nástrojov pre inštaláciu do vstrekolisu (čistenie, konzervácia)
• Montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov vo vstrekolise, spustenie výroby na vstrekolisoch
• Operatívne odstraňovanie porúch a nedostatkov v procese vstrekovania
• Zaškoľovanie nastavovačov vstrekolisov
• Zodpovednosť za tvorbu a optimalizáciu stanovenej výrobnej a kontrolnej dokumentácie
• Testovať nové prípravky a nástroje

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Práca len na rannú zmenu
- 13.plat
- Moderné pracovné prostredie
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- odborná prax v obsluhe a nastavovaní parametrov vstrekolisov,
- prax vykonávania údržby foriem,
- orientácia vo výkresovej dokumentácii, technické myslenie,
- samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3190180  Dátum zverejnenia: 20.11.2017