Technik elektrických skúšobných zariadení

HEADSCOUT s.r.o.

Dunajská Streda, Galanta, Nitriansky kraj, Komárno, Nové Zámky, Šaľa
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, obsadzujeme pozíciu: Technik elektrických skúšobných zariadení, ktorý bude zodpovedný za údržbu, opravy a celkovú starostlivosť o elektrické testovacie zariadenia.

Miera cestovania na pozícii je 50% pracovného času.

Technik elektrických skúšobných zariadení bude zodpovedať za:
• Plánovanie, stavbu a implementáciu testovacích systémov
• Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích modulov
• Kontrolu a údržbu testovacích systémov a poskytovanie technickej pomoci
• Plánovanie a vykonávanie technických zmien a kontrola ich funkčnosti
• Podpora lokálnych výrobných závodov celej skupiny v oblasti údržby testovacích systémov
• Prácu na projektoch
• Vedenie dokumentácie
• Táto pozícia je spojená s cestovaním do pobočiek v zahraničí po celom svete.

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré pracovné podmienky
• Možnosť odborného rastu
• Úplné zaškolenie na Slovensku a v Rakúsku / Nemecku
• Počas služobnej cesty ubytovanie, cestovanie, poistenie je zabezpečené

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
simakova@head-scout.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť pracovať samostatne
• Vysoká miera flexibility - ochota cestovať do zahraničia
• Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
• Skúsenosti s SW z meracej techniky a so sieťovou technikou TCP/IP - výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika ŠIMÁKOVÁ
Tel.: 0917 967 397
E-mail: poslať životopis
ID: 3148230   Dátum zverejnenia: 9.11.2017