Project Development Manager (Real-Estate)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
od 2500 - 3000€ brutto začínajúci fix, ostatné podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť v oblasti real-estate, obsadzujeme pozíciu Projektového managera pre development - primárne pre oblasť komerčného a polyfunkčného developmentu.

- Kandidát na pozícii zodpovedá za všetky fázy projektu, tj. plánovanie, tvorbu konceptu, organizáciu, realizáciu, financovanie, predaj/prenájom zvereného projektu až do finálneho ukončenia projektu.
- Riadi jednotlivé fázy tvorby konceptu, inžinieringu, realizácie, financovania a komunikácie s orgánmi a tretími stranami.
- Zodpovedá za tvorbu a dodržiavanie stanoveného rozpočtu projektu
- Zodpovedá za výber architekta a pripravuje preňho zadania
- Zabezpečuje prípravu projektovej dokumentácie a technických riešení pre jednotlivé stupne, schvaľuje subdodávateľov
- Schvaľuje celkový harmonogram stavebných prác, rozhoduje o riešení sklzov, zúčastňuje sa kontrolných dní na stavbe
- V spolupráci s leasingovým špecialistom zadáva vypracovanie leasingového plánu projektu
- Zodpovedá za návrh business plánu projektu, dohliada nad evidenciou výnosov a nákladov projektu
- Spolurozhoduje o všetkých míľnikoch a kľúčových problémoch projektu
- Operatívne riadi projektový tím počas celého developerského cyklu, zvoláva výrobné porady, sústreďuje a zdieľa všetky relevantné informácie o projekte
- Reporting a spolupráca s vedením spoločnosti

- práca pre dynamickú developerskú spoločnosť na projektoch veľkého rozsahu
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- profesijný rast
- 13.,14. plat a projektové odmeny

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 5 rokov na podobnej pozícii v oblasti developmentu alebo projektového riadenia v real-estate (ideálne komerčné/rezidenčné/polyfunkčné projekty)
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Samostatnosť a odolnosť voči stresu
- Vyzretá osobnosť
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3142799  Dátum zverejnenia: 4.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500 - 3000€ brutto začínajúci fix, ostatné podľa skúseností