Projektový inžinier vstrekovania plastov

HEADSCOUT s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába plastové diely pre automobilový priemysel, hľadáme Projektového inžiniera vstrekovania plastov, ktorého hlavnou úlohou bude zabezpečiť plynulý nábeh nových projektov, komunikáciu s dodávateľmi technológií ohľadom nových vstrekolisov a údržby existujúcich.
Pozícia spadá priamo pod riaditeľa závodu.

- zabezpečenie komunikácie s dodávateľmi technológií (vstrekolisov) a ich údržby
- analýza závadnosti vstrekolisov
- kooperácia s technickým oddelením materskej spoločnosti ohľadom nastavenia výrobných procesov
- identifikácia strojov, zariadení, príslušenstva, ktoré pomôžu pri naplnení stanovených výrobných kapacít a zlepšení vstrekovacích procesov
- testovanie a zavádzanie nových vstrekolisov do výroby
- koordinácia zavedenia nových strojov do výroby
- zavedenie štandardov kvality a bezpečnosti v súvislosti s výrobou a technológiami

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Flexibilný pracovný čas
• 13.plat + ročná odmena do výšky 70% platu
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť technológií vstrekovania plastov a nástrojov
- znalosť preventívnej údržby strojov
- znalosť procesov, ktoré slúžia na optimalizáciu výroby
- aktívny anglický jazyk

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3114883  Dátum zverejnenia: 31.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou