Technik údržby Nitra

HEADSCOUT s.r.o.

Nitra, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odhaľovanie chýb na zariadeniach a ich bezodkladná oprava
• Spravovať a opravovať automatizované a manuálne zariadenia
• Kontrolovať a vypĺňať predpísanú dokumentáciu oddelenia údržby pre odpracovanie priradených úloh
• Zabezpečovať zásobu náhradných dielov tak, aby bola aktuálna a dostupná
• Udržiavať bezpečné pracovné prostredie

- sociálny fond vo výške 40€ ročne
- gastrolístky v hodnote 4,80 €
- Zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť osobného rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov. Spoločnosť s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a jasným programom kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na základe vyhlášky
• Prax v údržbe alebo skúsenosti s mechanikou, elektronikou a pneumatikou
• Dobré logické a technické myslenie

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3088019   Dátum zverejnenia: 20.11.2017