Údržbár výrobných zariadení v Nitre

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Podľa možností vybraného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
Upresnený počas telefonického rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných zariadení
• Odhaľovanie chýb na zariadeniach a ich bezodkladná oprava
• Vykonávať opravy v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby
• Spravovať a opravovať automatizované a manuálne zariadenia
• Kontrolovať a vypĺňať predpísanú dokumentáciu oddelenia údržby
• Zabezpečovať zásobu náhradných dielov tak, aby bola aktuálna a dostupná

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• Ročný bonus
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov. Spoločnosť s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a jasným programom kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s mechanikou, elektronikou a pneumatikou
• Dobré logické a technické myslenie
• Schopnosť prispôsobiť sa rýchlemu výrobnému tempu
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra GUBOVÁ
Tel.: 0908 612 379
E-mail: poslať životopis
ID: 3039120   Dátum zverejnenia: 16.10.2017