PHP developer

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených PHP developerov pre zahraničnú spoločnosť so sídlom v Nitre, ktorá sa venuje vývoju SW na mieru pre zahraničných zákazníkov.
Spoločnosť príjme skúsených ako aj mid-level developerov, ktorým vie ponúknuť prácu na zaujímavých projektoch a vzdelávanie v oblasti nových frameworkov a technológií.
Práca pozostáva z tvorenia zdrojových kódov pre internetové a intranetové webové aplikácie, internetové portály a web stránky.

- Tvorba PHP aplikácií na zákazku, práca orientovaná na PHP 5.6 a 7.0
- Práca na existujúcich projektoch (CRM a e-commerce, CMS, WMS)
- Technická podpora
- Tvoriť projektovú dokumentáciu a manuály
- Využívanie frameworkov: Zend 2 a 3, Doctrine, Aipigility
- Skúsenosť v oblasti DevOps techniky a s prácou so serverom Linux, Vagrant a REDIS

- Dlhodobá pracovná pozícia na projektoch
- Práca buď na živnosť alebo na zamestnaneckú zmluvu
- Flexibilný pracovný čas
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Vzdelávacie príležitosti vo frameworkoch (ZF2, Apigility, ElasticSearch)
- Home-office až 2 dni v týždni
- Práca v mladom a príjemnom kolektíve

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

- 3+ rokov prax v objektovo orientovaného PHP
- 3+ rokov prax v MYSQL
- Znalosť HTML, CSS
- Znalosť AJAX, JavaScripts
- Znalosť GIT, LAMP, čítanie UML

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3002057  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou