Packaging specialist

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta,úspešnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Packaging specialist.

Cieľom práce je zabezpečenie všetkých interných a externých obalov. Definovanie, vývoj interných a externých obalov musí byť v súlade s dostupnými požiadavkami všetkých oddelení, dodávateľov a zákazníkov. Cieľom zlepšovateľstva je optimalizovanie súčasných systémov, návrh a implementácia nových systémov.

Zodpovednosti:

Vývoj a implementácia:
• aktívne participuje a úzko spolupracuje na definovaných projektoch ohľadom interných a externých obalov,
• vývoj obalov pre všetky interné a externé nakupované diely, polovýrobky, hotové diely,
• spĺňa a validuje interné a externé špecifikácie zohľadnené v požiadavkách oddelení, dodávateľov a odberateľov (ergonómia, životnosť projektu, kvalita, rozmery, spôsob manipulácie,...),
• zabezpečenie interných a externých obalov v požadovanom čase, rešpektovanie SOP, kvality,
• neustále zlepšovanie interných a externých obalov za cieľom dosiahnutia najlepšieho výsledku (kvalita, ergonómia, interné požiadavky, dodávateľské, aj zákaznícke),
• zabezpečenie údržby definovaných ext. a int. balení definovanou externou spoločnosťou alebo internej podpory bez ohrozenia produkčného procesu obalovou dostupnosťou,
• definovanie rozpočtu na balenie a dodržiavanie navrhovanie logistických regálových riešení s rešpektovaním logistických materiálových tokov, metodológiou a FIFO systémom,
• navrhovanie logistického layoutu v súlade s aspektami všetkých oddelení,
• pravidelné sledovanie a kontrola skladových kapacít,
• riadenie metodológie zásobovania v spolupráci s vedúcim skladu,
• optimalizácia súčasného systému, návrhy a implementácia nového systému.

Operatíva:
• zabezpečuje správnosť účtovania obalov ako dodávateľov, tak i zákazníkov,
• raz mesačne odsúhlasuje účtovanie obalov, jednotlivé obalové kontá s dodávateľmi i zákazníkmi,
• v spolupráci so špedičnými firmami koordinuje optimálny prísun tovaru s cieľom optimalizácie a neustáleho sledovania dopravných nákladov,
• sleduje prísun a kompletnosť obalového materiálu, preveruje odchýlky, a v prípade zistenia ich okamžite rieši s dodávateľom, podľa potreby rieši reklamácie zákazníkov týkajúce sa prepravy a nezhodne dodaného materiálu,
• sleduje a eviduje poškodené obalové materiály,
• pravidelne sa zúčastňuje inventúry materiálu a hotových výrobkov, obalov,
• spracovávanie a tvorba štatistík a štatistických podkladov,
• príprava podkladov na porady, prezentácie a rokovania,
• zabezpečuje pravidelnú komunikáciu so zákazníkom/dodávateľom, promptné riešenie problémov a zúčastňuje sa stretnutí so zákazníkom/dodávateľom,
• spolupracuje na spracovaní postupov a pracovných inštrukcií,
• v súlade s príslušnými nariadeniami dodržiava predpisy BOZP a PO,
• koordinácia s inými oddeleniami,
• spolupracuje na tvorbe PNZ (Plán neustáleho zlepšovania), FMEA, Plán kontroly a riadenia,
• WEB EDI ,
• zodpovedá za úplne a včasné dodanie obalového materiálu,
• ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

• Balík benefitov upresnený počas pohovoru
• Jasne špecifikovaná možnosť kariérneho a platového rastu
• Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
• Neustály odborný a profesný rozvoj
• Pomoc s dlhodobou realokáciou v prípade potrieb

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
litvakova@head-scout.com

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
• Schopnosť slovom a písmom komunikovať v anglickom jazyku
• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Dobré logické a technické myslenie
• Flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana LITVAKOVÁ
Tel.: 0917 185 503
E-mail: poslať životopis
ID: 2982091   Dátum zverejnenia: 14.11.2017