Automatizačný inžinier

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Humenné, Poprad, Košický kraj, Košice, Michalovce, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozície obsadzujeme pre lokality: Košice, Humenné, Spišská Nová Ves.
Prosíme do žiadosti uviesť, pre ktoré mesto reagujete.

Hľadáme šikovných automatizérov s praxou alebo aj absolventov VŠ elektrotechnickej zameranie automatizácia s pokročilou znalosťou anglického jazyka, ktorých náplňou bude:

• Komunikácia s klientom ohľadne upresnenia špecifikácii projektov
• Zavádzanie zákazkovo vyrobených strojov do prevádzky u zákazníkov po celom svete
• Vývoj SW pre priemyselnú automatizáciu
• Vytváranie riadiacich systémov a vizualizácie
• Zavádzanie systémov PLC do prevádzky
• Práca so systémom COMOS PT, SIMATIC STEP7 PLC, DCS aplikáciami
• Práca s automatizačnými aplikáciami a technikou, testovanie a oživovanie

• Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Množstvo školení zabezpečených spoločnosťou
• Cestovanie v rámci EÚ

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: simakova@head-scout.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ technická - elektrotechnického zamerania, automatizácia
• znalosť AJ na pokročilej úrovni
• znalosti z oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky
• skúsenosť z výrobnej spoločnosti (strojárstvo, automotive) - výhodou
• ochota cestovať

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Letná 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika ŠIMÁKOVÁ
Tel.: 0917 967 397
E-mail: poslať životopis
ID: 2889136   Dátum zverejnenia: 6.12.2017