Zvárač CO2 (Strážske)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Strážske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
5 - 10 EUR/hod.Plný úväzok od 5 do 7 Eur/hod; Živnosť od 8 do 11 Eur/hod ; v závislosti od skúsenosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú strojársku spoločnosť hľadáme zváračov na CO2 a TIG so skúškou ZM-1.

Na pozícii budete zodpovedný za:
- Zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie)
- Zváranie veľkorozmerných komponentov
- Zváranie pod ochrannou atmosférou, elektródou, (oceľ, nerez)
- Veľkosť zvarov 3 – 20 mm
- Rovnanie plameňom

- Práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- Práca možná na TPP alebo na živnosť
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, mechanik

• prax v danej oblasti podmienkou
• vyučený v strojárskom odbore
• znalosť technickej dokumentácie
• prax so zváraním konštrukčných celkov
• zváračský preukaz s platným certifikátom

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2867886  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 10 EUR/hod.Plný úväzok od 5 do 7 Eur/hod; Živnosť od 8 do 11 Eur/hod ; v závislosti od skúsenosti a praxe