Operations Manager

Miesto práce
Nitra, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť hľadáme Operations Managera. Ide o neopakovateľnú príležitosť na slovenskom trhu. Ak máte skúsenosti s koordináciou výroby a ste líder, ktorý dokáže motivovať vlastným príkladom, pošlite životopis.

Bezpečnosť a pretrvávajúca kvalita

• Jasné vedenie k bezpečnosti pri práci. Dodržiavanie zhodnocovania rizika, best practices a bezpečnostných štandardov
• Odhaľovanie porušení štandardov bezpečnosti a ich rýchle odstraňovanie.
• Zodpovednosť za vysoký štandard čistoty a údržby pracoviska.
• Nastavenie cieľov pre výrobný team – komunikujte, monitorujte a poskytujte spätnú väzbu.
• Motivovanie team leadrov, aby nastavovali individuálne ciele pre zamestnancov.
• Nastavenie teamov pre identifikáciu faktorov brzdiacu výkon výroby a ich následné odstránenie.
• Aktívna účasť v projektoch implementácie nových zariadení, pomoc pri nastavovaní parametrov nových výrobkov a inováciách vo výrobe.

Riadenie zamestnancov a plánovanie

• Efektívne riadenie výrobných teamov, dočasne pridelených a externých zamestnancov.
• Nastavenie a dodržiavanie cieľov pre doručenie výrobkov.
• Plánovanie dovoleniek, schvaľovanie. Plánovanie nadčasov, komunikácia s personálnymi agentúrami.
• Kontrola absencií, varovaní, suspendovania, disciplinárnych postihov.
• Zodpovednosť za efektivitu a kvalitu tréningového procesu.
• Vytvorenie pozitívnych postojov k bezpečnosti pri práci, čistoty na pracovisku, redukovania scrapovosti.
• Posilňovanie pozitívnej komunikácie medzi jednotlivými oddeleniami výroby.

Kontrola kvality

• Kontrola štandardov kvality, procedúr, ich porozumenia a nasledovania.
• Kontrola dostupnosti a stavu zariadení.
• Námatková kontrola vzoriek team leaderov a kontrolórov kvality
• Zabezpečovanie vedenia presnej a adekvátnej dokumentácie.
• Manažment sťažností a reklamácií zo strany klienta, zabezpečenie nápravných opatrení.
• Úzka spolupráca s manažérom kvality pre zabezpečenie a neustále inovovanie procedúr kontroly kvality.

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť so 70 ročnou históriou
• Neopakovateľná príležitosť na slovenskom trhu
• 13. a 14. plat
• Ročné bonusy
• Služobné vozidlo
• Systém školení, vzdelávania
• Funkčný systém kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Zodpovedný za výberové konanie:
Mgr. Ondrej IVAN,
Chief Executive Officer
+421 907 996 418
ivan@head-scout.com

PROSÍM O ZASLANIE CV V ANGLIČTINE!

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Obchodné a biznis povedomie
• Excelentné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Analytický prístup k práci
• Vysoké technické vedomosti, znalosti
• Znalosti o procese vstrekovania plastov
• Zručnosti zamerané na proaktívne riešenie problémov
• Vyjednávacie schopnosti a schopnosť ovplyvňovať iných
• Silná orientácia na detail
• Schopnosť učiť sa a neustále zlepšovať svoje technické vedomosti
• Dobré schopnosti sebadisciplíny a organizácie času
• Schopnosť pracovať v tíme
• Kapacita vykonávať rýchle, ale racionálne riešenia
• Potenciál viesť a motivovať iných vlastným príkladom
• Dobré IT zručnosti
• Komunikatívna angličtina

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HEADSCOUT s.r.o.
Letná 27
04001 Košice
ID: 2709812   Dátum zverejnenia: 11.11.2017